Uroda

Jakim sposobem pozbyć się skórki pomarańczowej – skuteczne metody

Jeśli kłopot skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to z pewnością ciągle wyszukujesz sposobów, dzięki którym twoja skóra będzie zdołała stać się gładka i jędrna.
W jaki sposób się okazuje, wcale nie jest to takie proste, jednakże jest parę zabiegów, które każda z nas ma prawo przygotować nawet we własnym domu lub ewentualnie u ekspertów – przetestuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma okazję być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest kłopotliwa do wykonania, każda z nas wobec tego może odszukać chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dołączamy do niej oliwę z oliwek i parę, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Mamy prawo także użyć innego olejku, istotne jest tylko to, żeby był to owoc cytrusowy. Woda oczywiście nie powinna być nazbyt gorąca. W ten sposób możemy przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który też jesteśmy w stanie zrealizować we własnym mieszkaniu może być również owocowy peeling. Jego składnikiem także może być olejek z cytrusów, lecz tutaj może też być stosowny olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu warto w skórę wmasować krem nawilżający o atrybutach antycellulitowych.