Zdrowie

Sztuka uwodzenia – jakim sposobem kokietować kobiety?

Pośród różnych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki prezentuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej witryny oraz tak dalej. Jednakże zasada określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest zasada mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, aby w tym czasie przedstawić atuty naszego charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie nigdy nie mieć takiej szansy.

Dużo zależy także od tego, czy jest to prekursorska postać, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku gorąco zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj oczywiście pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest co niemiara: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na dyskretnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione swobodne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Oprócz tego mnóstwo biżuterii oraz kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą idealną figurą. Kilka postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.