Zdrowie

Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia przeciwstarzeniowa, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne rezultaty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzą się bardzo dobrze w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Znajdują się w nim też białe krwinki, mające oddziaływanie antybakteryjne oraz podwyższające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Zaaplikowanie PRP sprawia, że dochodzi do intensywnej odnowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie poprawia się jędrność, gładkość, koloryt i stan naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdza się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis dostępnych zabiegów z takiej kategorii umieszczony jest na stronie kliniki. Jego właścicielka także udzieli odpowiedzi na temat zabiegu, a po skonsultowaniu się z pacjentką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także korzystać z innych technik takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie przynoszą one skutki można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i bezzwłocznie zarezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele rekomendacji. Warto się tutaj skierować, o ile chciałoby się dbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: likwidacji zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie scharakteryzowane i można zobaczyć, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich przeprowadzenia.